Главная -> Новости -> Игорь Мазепа Конкорд инвестбанкир подскажет как разбогатеть за счет своей страны

Игорь Мазепа Конкорд инвестбанкир подскажет как разбогатеть за счет своей страны

 Игорь Мазепа Concorde

Игорь Мазепа Конкорд — знаменитий інвестбанкір і експерт, що дає поради як поліпшити економіку в країні.
Спочатку Игорь Мазепа допомагав «сім’ї» побіжного Януковича розкрадати країну. Він майстерно справлявся з усіма поставленими завданнями. Швидше за все, саме завдяки тісній дружбі з «сім’єю» компанія Игорь Мазепа Конкорд Капитал втрималася на плаву після кризового 2008-го року. Більше того, Игорь Мазепа неодноразово хвалився тим, що він, незважаючи ні на що, може орендувати офіс в бизне-ценрі «Парус», а оренда вивіски на даху центру йому обходиться в сто тисяч доларів на місяць.

Схеми, які були розроблені ним при Януковичі, користуються попитом донині. Наприклад, на внутрішньому ринку країни. Так посаду голови «Укрспирту» сьогодні займає ставленик Мазепи Роман Іванюк. Він аж до свого призначення в «Укрспирт» працював на посаді керуючого директора в компанії Игорь Мазепа Concorde Capital. Там же трудився колись і нинішній глава Державної фіскальної служби Роман Насиров. Напевно, вже ні для кого не секрет, що податківці «кришують» виробництво нелегальної горілки, завзято намагаючись переконати суспільство в тому, що вони борються з тіньовим ринком алкоголю. У 2013-2014 Насиров обіймав посаду заступника глави правління «Державної продовольчо-зернової корпорації» і не з чуток знайомий зі схемами виробництва контрафактного спирту, сировиною якому служить саме зерно. Цього літа державна Фінінспекція повідомила про виявлення в ДПЗКУ фінансових порушень на суму в 500 млн. Грн в період роботи в ній Насирова. «Укрспирт» все ще не приватизована, а це означає, що схеми приносять державним управлінцям ставленикам Ігоря Мазепи багатомільйонні тіньові доходи. Напевно «геніальний інвестбанкір» має від цих доходів свій щедрий відсоток.
Чи не відсотком єдиним сита Ігор Мазепа. Він набиває свої кишені не тільки за рахунок тіньової діяльності держустанов. Інвестбанкір не гребує робити гроші на війні. Так, термінали системи TYME, що належать компанії Мазепи «ОМП-2013», досі працюють на території окупованих Донецької та Луганської областей.

На відміну, від банківських систем, які припинили там свою роботу, система TYME дозволяє бойовикам отримувати та переказувати кошти в спрощеному режимі, а саме без ідентифікації особи. Варто тільки ввести номер мобільного телефону і на нього отримати код доступу. Завдяки розважливості Мазепи, бойовики можуть отримувати гроші від своїх кураторів.

Незважаючи на те, що СБУ вже неодноразово фіксувала факт «неправомірного використання грошей» системою TYME, Ігорю Мазепі вдається і далі продовжувати працювати на територіях, окупованих терористами.
Невідомо як далеко може зайти у своїх діях, людина, що прикриваються маскою геніального інвестбанкіра. Зрозуміло тільки одне, що якщо правоохоронці вчасно не зупинять Мазепу, то добра від його дій країні точно не бачити.